L
Ønsker du å motta nyhetsbrev fra arran?

Registrer inn din epostadresse under.

Du kan også kontakte oss pr epost: poassta@arran.no eller telefon
+47 75 77 51 00  

w

Ansatte

Alexander Mikkelsen

24.05.2016 14:18Driftsleder / Fagbrev elektriker / Bachelorstudent lulesamisk

driftsleder@arran.no
+47 75 77 51 13
+47 90 53 94 38

Anne Kalstad Mikkelsen

09.06.2015 12:04Seniorrådgiver
+75 77 51 15 / 95068961
akm@arran.no

Anne Silja Turi

21.01.2016 12:01Rådgiver, Adjunkt med opprykk/ Leder fjernundervisningen (vikar)

Anne Silja Turi

Harrieth Aira

21.01.2017 14:38Museumsleder
+47 75 77 51 24, mobil +47 99 04 73 56
e-post: harrieth.aira@arran.no
skype: harrieth.aira@arran.no

MUSEUMSLEDER

Ingrid Kintel

09.04.2017 12:00PERMISJON (Leder fjernundervisningen)
+47 75 77 51 35
ingrid.kintel@arran.no

Jørgen Kintel

09.06.2015 12:01Rádevadde / rådgiver
+47 950 95 155
jorgen.kintel@arran.no

Rådgiver

Lars Magne Andreassen

11.03.2016 12:49Telefon: (+47) 757 75 105
Mobil: (+47) 907 75 275
E-post: lma@arran.no
Skype: lma@arran.no

Direktør

Linda Jessen

28.08.2015 10:51Lærling kontor- og administrasjonsfag
(perm til januar 2019)
+47
linda.jessen@arran.no

LÆRLING

Lis-Mari Hjortfors

13.06.2017 15:00Seniorrådgiver/ Etnolog / Phd-stipendiat

Martin Rimpi

21.03.2017 12:57Utviklings- og prosjektansvarlig
M: (+47) 99 50 61 95
E: martin.rimpi@arran.no
Skype: martin.rimpi@arran.no martin.rimpi

Mathias Mikkelsen

09.06.2015 12:09Barne- og ungdomsarbeider / Fagbrev. Bachelorstudent lulesamisk
Språklærer
+47 75775130
epost manajgardde@arran.no

barne- og ungdomsarbeider / styrer

Mattias Harr

09.06.2015 11:58Duodjebagádalle / Duodjeveileder
Fagkonsulent museum / Bachelorstudent lulesamisk

+46 (0)70 533 64 56
mattias.harr@arran.no

Nystø Sven-Roald

25.04.2017 12:15Spesialrådgiver
+47 75775127
sven.roald.nysto@arran.no

Spesialrådgiver

Oddmund Andersen

28.08.2015 12:45Dr.art / Forskningsleder
+47 75 77 51 20
oddmund.andersen@arran.no

Oddvar Svendsen

06.01.2019 22:45Prosjektarbeider / forsker (jobber fra hjemmekontor)

Peter Berg Mikkelsen

09.06.2015 12:04Økonomiansvarlig
+47 75775108
mob + 47 411 06958
epost: peter.berg.mikkelsen@arran.no

Økonomiansvarlig

Ragnhild Lien Ráhka

09.06.2015 12:03Personal / HR / Museum
+47 75 77 51 04
ragnhild.Lien@arran.no

SENIORRÅDGIVER

Sonni Eriksen

06.01.2019 22:13Renholder (vikar til sommeren 2019)

Ørjan Mikael Paulsen

26.01.2016 14:47Økonomi- og lønnsmedarbeider
+47 757 75 137
orjan.paulsen@arran.no