Æjvvalibme / treffpunkt Árranin på tirsdager fra høst 2023 - oppstart 5. sep. 23
- oppstart 5.sep.2023
Árran ønsker å skape en møteplass for bygdefolk og besøkende med oppstart høsten 2023, første gang 05.09.2023.
Vi planlegger å starte tirsdagene med vaffelglede fra ca. kl 11.00, men av og til kan det bli enklere servering (frukt, kjeks, annet).
Vi ønsker å bruke dagen til fortellinger/visninger/informasjon/miniforedrag/annet, både gjennom bruk av interne og eksterne ressurser (frivillige).
Av og til vil vi kunne ønske velkommen til fortelling/informasjon/visning i kantina (max. 30 min.) kl. 12.30. Tema annonseres med oppslag i lokalet og i sosiale medier på forhånd.
Kl. 13.00 Berajarena /slektsarena med Peter Berg Mikkelsen (max. 120 min.). Denne arenaen vil noen ganger bli lagt til kveldstid. Tidspunkt annonseres med oppslag i lokalet og i sosiale medier på forhånd.
Av og til vil vi kunne ønske velkommen til miniforedrag i auditoriet (ca. 30 min) kl. 14.30. Tema annonseres med oppslag i lokalet og sosiale medier på forhånd.
Etter at vaffelgildet er over har vi selvfølgelig fremdeles kaffe/te/varm sjokolade
Velkommen til treffpunkt Árran på tirsdager fremover !