L
Ønsker du å motta nyhetsbrev fra arran?

Registrer inn din epostadresse under.

Du kan også kontakte oss pr epost: poassta@arran.no eller telefon
+47 75 77 51 00  

w

Pitesamisk

Anna Andersen

09.06.2015 11:30Giellatjiehppe / Språklærer barnehage

Mattias Harr

09.06.2015 11:58Duodjebagádalle / Duodjeveileder
Fagkonsulent museum

+46 (0)70 533 64 56
mattias.harr@arran.no

Ingrid Kintel

09.04.2017 12:00Leder fjernundervisningen
+47 75 77 51 35
ingrid.kintel@arran.no

Leder fjernundervisningen

Jørgen Kintel

09.06.2015 12:01Rádevadde / rådgiver
+47 950 95 155
jorgen.kintel@arran.no

Rådgiver

Mary Knutsen

09.06.2015 12:02Barnehagelærer / pedagogisk leder
+47
epost manajgardde@arran.no

Pedagogisk leder

Ragnhild Lien Ráhka

09.06.2015 12:03Personal / HR / Museum
+47 75 77 51 04
ragnhild.Lien@arran.no

SENIORRÅDGIVER

Peter Berg Mikkelsen

09.06.2015 12:04Økonomiansvarlig
+47 75775108
mob + 47 411 06958
epost: peter.berg.mikkelsen@arran.no

Økonomiansvarlig

Anne Kalstad Mikkelsen

09.06.2015 12:04Seniorrådgiver
+75 77 51 15 / 95068961
akm@arran.no

Mathias Mikkelsen

09.06.2015 12:09Barne- og ungdomsarbeider / Fagbrev
Fungerende styrer
+47 75775130
epost manajgardde@arran.no

barne- og ungdomsarbeider / styrer

Nystø Sven-Roald

25.04.2017 12:15Spesialrådgiver
+47 75775127
sven.roald.nysto@arran.no

Spesialrådgiver

Ørjan Mikael Paulsen

26.01.2016 14:47Økonomi- og lønnsmedarbeider
+47 757 75 137
orjan.paulsen@arran.no

Martin Rimpi

21.03.2017 12:57Utviklings- og prosjektansvarlig
M: (+47) 99 50 61 95
E: martin.rimpi@arran.no
Skype: martin.rimpi@arran.no martin.rimpi

May-Judith Haukeland Amundsen

28.08.2015 10:46Språklærer
Telefon (+47) 75 77 51 83
E-post: may-judith.amundsen@arran.no

Språklærer

Linda Jessen

28.08.2015 10:51PERMISJON

Lærling kontor- og administrasjonsfag
(perm til januar 2019)
+47
linda.jessen@arran.no

LÆRLING

Oddmund Andersen

28.08.2015 12:45Dr.art / Forskningsleder
+47 75 77 51 20
oddmund.andersen@arran.no

Harrieth Aira

21.01.2017 14:38Museumsleder
+47 75 77 51 24, mobil +47 99 04 73 56
e-post: harrieth.aira@arran.no
skype: harrieth.aira@arran.no

MUSEUMSLEDER